.jpg

Artystka i dziennikarka. Zaangażowana w sprawy charytatywne na rzecz podnoszenia jakości życia i zwiększania świadomości społecznej. Ceniona postać w świecie motoryzacji i sztuki. Aktywnie jeździ na motocyklu - również w zawodach (licencja enduro), organizuje mistrzostwa oraz jest samochodowym kierowcą rajdowym. Widzom znana między innymi z takich programów telewizyjnych jak „Ola w trasie” czy „Najgorszy polski kierowca” albo „Przyjazne motocyklistom” i licznych audycji oraz prelekcji. Dziennikarka radiowa i prasowa. Reżyseruje, maluje i pisze. Obecnie kończy dwa filmy dokumentalne. Lotnictwo ma we krwi, choć to miłość jeszcze nie spełniona. Wysokie loty to jej specjalność.

Ambasadorka

Aleksandra Kutz

11951378_10207944415598077_1068238712034

Jest marką mody stworzonej przez polską projektantkę mieszkająca i pracująca we Francji. Nowoczesność, minimalizm, sportowy szyk i francuska elegancja to cechy charakterystyczne kolekcji Agnes Wuyam. Ukończyła w 1996 w szkołę designu i reklamy w Łodzi w specjalności projektowania mody. 

Zaprezentowała swoje fotografie w 1994 w Katowicach, a w 1995 jej obrazy olejne w Monachium. Od 1995 roku współpracuje ściśle z markami jako stylistka, projektant, a także rozwija własne kolekcje. Otrzymała nagrodę "Najlepszego Projektanta" od magazynu "Imperium Urody" w kategorii Odkrycie Roku. W 2016 otrzymała nagrodę Business Trust Award przyznaną przez Business Diamonds. Obecnie pracuje, żyje i tworzy we Francji. Pracowała dla telewizji polskiej i regionalnej, kolekcje dla Elite Model Look, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Projektantka uczestniczyla w wielu pokazach mody we Francji i we Włoszech - Fashion Week Milan, w obecności konsula generalnego Polski w Lyonie lub w ambasadzie polskiej w Paryżu. Jest zapraszana na różne wydarzenia w świecie mody, a także akcje charytatywne. Była również częścią jury konkursu Fashion TV Model Search dla Fashion TV Polska i Miss Wielkopolski. Kreacje z kolecjii projektantki prezentują gwiazdy showbiznesu, takie jak: Karolina Nowakowska, Wiktoria Gasiewska, Beata Kozidrak, Karolina Malinowska, Daria Pacanska, jak również grono francuskich aktorów. Ostatnio liczne pokazy mody Fashion Week Paris, Fashion Week Berlin, Fashion Week Poland, Fashion Week Milan oraz liczne pokazy mody i publikacje we Francji i Monaco. Jej działalność została uznana przez liczne publikacje w Elle, Italian Vogue. Pojawiły się artykuły w czasopismach La Dépêche i Fashion, a także publikacje w mediach cyfrowych i mediach społecznościowych.

Ambasadorka

Agnes Wuyam

received_1765987143446243.jpeg

Przez 10 lat menadżer w korporacji budowlanej Skanska, w roku 2015 ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Regularnie komentuje wydarzenia związane z tematyką górską, społeczną i gospodarczą w stacjach telewizyjnych TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat, TVP. Obecnie prowadzi zajęcia z przywództwa na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, a także szkoli w firmach i urzędach. Trener przywództwa i profesjonalny mówca specjalizujący się w przemówieniach inspiracyjno - motywacyjnych, a także wykładach biznesowych dotyczących przywództwa, etyki w biznesie, zmiany i pracy zespołowej. Jego przemówienia, wygłoszone do ponad 65 tysięcy uczestników, to mieszankadoświadczenia, siły, wrażliwości i pasji. W 2002r. został najmłodszym dyrektorem oddziału w stu dwudziestoletniej historii jednej z największych korporacji budowlanych świata i zarządzał grupą 600 pracowników. Razem z pracownikami oddziału zrealizował w Polsce 70 inwestycji drogowych imostowych - kontrakty od 1 mln do ponad 100 mln zł. W ramach tej korporacji jako pierwszy dyrektor w Polsce awansował na stanowisko project managera kobietę. Prowadzony przez Piotra Cieszewskiego oddział budownictwa drogowo - mostowego, osiągał bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników, przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Maratończyk, taternik - zdobywca m.in. Mount Everest. Ambasador akcji charytatywnej Szlachetna Paczka, który w 2013 r wniósł flagę tej akcji na najwyższą górę świata. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Żonaty, tata dwóch córek.

Ambasador

Piotr Cieszewski

1X8A0143.jpg

Aktorka, prezenterka telewizyjna i influanserka. Pojawia się regularnie w Super Stacji w programie ,,Na Tapecie” gdzie komentuje to co dzieje się w polskim show biznesie, oraz w programie Pytanie na Śniadanie. Prowadzi swój własny serwis wblyskufleszy.pl. Ostatnio mogliśmy oglądać ją także w serialu OLX u boku Michała Milowicza, pojawiła się ostatnio w kultowym filmie Patryka Vegi Kobiety Mafii 2. Już we wrześniu będziemy mogli oglądać ją w filmie Polityka. Zasila też obsadę Szpitala dziecięcego oraz Gliniarzy oraz Barwy Szczęścia, Leśniczówka.

Twarz wielu kampanii reklamowych takich jak OLX, Sensodyne czy Kamis.

Pracowała również jako prezenterka TV („Auto na wybiegu”, „Klucz do serca”). Miała swój pogram ,,Loża Szyderców’’ w telewizji Warszawa. Jest ambasadorką marek: PolscyProjektanci.com, SPOKO BOX, Kulturalne dzieci Warszawy, Fuerza). Była jurorką w konkursach: Makeup Artist Challenge 2017, Romance TV Award, IV Warszawski Konkurs Kapelusza. Zdobyła dużą popularność na Instagramie i Facebooku. Wiosną 2018 wystąpiła w hitowym formacie Polsatu: ,,Take Me Out”. Modelka w pokaz Anny Cichosz, Eli Piorun, Laury Łacz, Doroty Goldpoint czy Thecadess.

Ambasadorka

Eliza Gwiazda

Zrzut ekranu 2019-08-11 o 17.15.03.png

Dziennikarz i prezenter radiowy oraz producent telewizyjny. Prowadzący jedynego programu motocyklowego w Polsce oraz  wielu motoryzacyjnych wydarzeń i wystaw. Autor książki "Pierwszy motocykl".  Kwintesencją zainteresowań pozostaje klasyczna motoryzacja, dobra muzyka, sztuka. Na co dzień związany z Antyradiem, motoryzacją, wyróżniający się oryginalnością i odważnymi stylizacjami. 

Ambasador

Aleksander Ostrowski

Zrzut ekranu 2019-08-11 o 17.16.17.png

Jeden z najbardziej zapadających w pamięci mówców motywacyjnych w Polsce. Nazywany polskim Nickiem Vujiciciem. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

 

Praktyk życia i osoba, która wie co to znaczy pokonywać własne ograniczenia i osiągać pełnię swoich możliwości. Przez lata swojej działalności przemawiał z powodzeniem na największych wydarzeniach w Polsce (stał na jednej scenie m.in. z Nickiem Vujiciciem, Brianem Tracy, Kevinem Hoganem czy Jackiem Walkiewiczem) oraz zagranicą (m.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii) wszędzie wzbudzając wielkie emocje i skłaniając uczestników do głębokiej refleksji

Ambasador

Łukasz Krasoń

anna.jpg

Anna Mysłek - dziennikarka, copywriter. Absolwentka studia aktorskiego Lart Studio w Krakowie oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na WWSH w Warszawie. Współpracowała z Radiem Kampus, RDC Polskim Radiem, gdzie prowadziła i przygotowywała materiały o sztuce współczesnej dla programów kulturalnych - „Strefa kultury”, „Strefa piosenki”, „Jest kultura”. Brała udział w licznych warsztatach teatralnych, ruchowych, tanecznych, perforormance.

Ambasadorka

Anna Mysłek

image1_edited.jpg

.

Ambasadorka

Anna Długołęcka